Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt działa w dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki – gier wideo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka bardzo dynamiczne rozpoczęła dzisiejszą sesję, rosnąc obecnie o blisko 2,5%. Problemem nadal są jednak dość niskie obroty. Mimo wszystko jest to jak na razie najmocniejsza sesja od szczyty, który powstał pod koniec lipca. Każda z trzech ostatnich sesji ma wyższe maksima i minima. Może to świadczyć o kształtowaniu się lokalnego dołka, kolejnego na coraz wyższym poziomie. Obecnie wybita jest także linia korekty obejmująca kilkanaście spadkowych dni. Patrząc na dynamikę spadków oraz obecną próbę ich zakończenia, wypada ona zdecydowanie na korzyść strony kupującej. Wszystko wskazuje więc na to, że aktualnie dochodzi do próby zakończenia korekty. Ważne będzie zamknięcie dnia, jeżeli popyt utrzyma poranne osiągnięcie, droga na ostatni szczyt zostanie otwarta. Spółka w lipcu otrzymała dwie rekomendację, jedna celuje powyżej 100 zł, a druga w poziom 93,10 zł. Realizacja nawet słabszej z nich oznaczałby odnotowanie nowego maksimum.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here