Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video.

cd proejkt

Od kilku dni na akcjach komputerowej spółki można zauważyć brak zainteresowania. Zaznaczone w okręgu świece dzienne mogą być zapowiedzią pogłębienia korekty, która zaczęła się od testu poprzedniego szczytu. Wydaje się, że bez trochę większej przeceny dalsze wzrosty nie będą miały miejsca.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Neuca to spółka zajmująca się dostawą produktów i usług na rynku zdrowia w Polsce.

neuca

invest

Neuca porusza się od końca ubiegłego roku w trendzie spadkowym, który wpisuje się bardzo dokładnie w kanał. Niedawno mieliśmy test jego górnej krawędzi i od tego czasu spółka powróciła do spadków. Wydaje się, że poziom 200 zł nie jest już znaczący, gdyż nie było widać reakcji na niego wcześniej i najbliższym poziomem wartym zainteresowania jest poziom poprzedniego dołka czyli okolice 185 zł.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here