Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów.

Te artykuły również Cię zainteresują
cdprojekt

W ostatnich dniach widoczne jest spore ożywienie na akcjach producenta gier. Czwartkowa sesja przyniosła ponad 12% wzrosty przy bardzo dobrych obrotach. Pod względem czysto technicznym, do pokonania pozostaje już tylko historyczne maksimum notowań z 2000 roku. Powodem nagłego wybicia mogła być opublikowana niedawno rekomendacja jednego z biur maklerskich, która wyznaczyła cenę docelową dla spółki przy 61 zł. To wciąż ponad 20% wyżej od obecnej wyceny.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

LiveChat jest producentem oraz globalnym dostawcą oprogramowania komunikacyjnego dla biznesu.

livechat

Spółka odnotowała wczoraj czwartą wzrostową sesję z rzędu, rosnąc tym razem o 3,2%. Dzięki wzrostom dochodzi do wybicia linii korekty. Co ważne odbywa się to przy podwyższonym wolumenie. Paliwa do wzrostów także może dostarczać ostatnia rekomendacja zakładająca cenę docelową przy 62,30 zł. Obecnie cena powinna kierować się przynajmniej do poziomu ostatniego szczytu.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here