Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video.

cdprojekt d1

Te artykuły również Cię zainteresują
Interwał dzienny pokazuje, że w piątek nastąpiło wybicie poprzednich dwóch szczytów. Kluczowy był zwłaszcza ten pierwszy, gdyż jest to poprzedni wierzchołek, po którym cena zaczęła podlegać ponad rocznej korekcie. Wysokie obroty towarzyszące temu wybiciu wskazują, że raczej nie będzie to „fałszywka” czyli tylko chwilowy wyskok ceny.

cdprojekt mn

Patrząc szerzej na wykres miesięczny, widać że kolejnym celem może być okolica 32 zł. O możliwych wzrostach informowaliśmy już 19 grudnia ubiegłego roku. Analiza innego autora z 3 marca zakłada wzrost przynajmniej do 28,56 zł. Sygnał kupna został wygenerowany także na ostatniej sesji lutego w przeglądzie Fabera, a spółka została dokupiona do prowadzonego w tym cyklu portfela.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/USD – problem z linią trendu
Następny artykułEUR/USD odreagowuje spadki – kluczowe poziomy.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here