Alfa Forex

CD Projekt S.A. prowadzi działalność w globalnej, dynamicznie rozwijającej się branży gier wideo.

cdprojekt
źródło xStation 5

Spółka poinformowała podczas wtorkowej sesji o nawiązaniu współpracy z Bandai Namco – jednego z czołowych światowych wydawców i producentów gier na wszystkie kluczowe konsole, PC i urządzenia mobilne. Współpraca ma dotyczyć dystrybucji i promocji „Cyberpunka 2077” na terenie 24 krajów w Europie. Warto przypomnieć, że spółki współpracowały już wcześniej np. przy promocji i dystrybucji drugiej oraz trzeciej części Wiedźmina. Tamte produkcje zakończyły się sukcesem, a więc wydaje się, że ponowna współpraca obu firm będzie korzystna także w przypadku mocno oczekiwanej gry „Cyberpunk 20177”. Na wykresie niewiele się jednak dzieje, nadal trwamy w spadkowej korekcie, a obroty w ostatnich dniach maleją.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Zobacz również: CD Projekt z kolejną umową na Cyberpunka. Akcje wracają nad ważne poziomy

Industrial Milk Company jest zintegrowanym przedsiębiorstwem rolnym zlokalizowanym w środkowej i północnej Ukrainie.

imc

Spółka zyskuje na wartości od kilku miesięcy i obecnie wychodzi na nowe, tegoroczne maksima. Obecnie kurs ma otwartą drogę na historyczne maksima z lat 2012-13 w rejonie 14,60 – 15 zł. Ze strony spółki płyną optymistyczne informacje o zakończonych w ubiegłym tygodniu zbiorach soi. Wydajność wyniosła 3 tony na każdy hektar, co oznacza poprawę o 30% w porównaniu z ubiegłym rokiem. Podobnie było z uprawą słonecznika, gdzie wydajność została poprawiona o 21%. Wyniki te są zdecydowanie lepsze niż średnia wydajność na Ukrainie. Świetne dane powinny znaleźć przełożenie w kolejnych raportach, co powinno nadal pchać kurs do góry.

STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here