Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt działa w dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki – gier wideo.

cd projekt

Trwającej silnej przecenie na giełdowych parkietach nie opiera się także krajowy lider wzrostów czyli CD Projekt. Spółka traci w ostatnich dniach, choć obecna przecena w szerszej skali nie jest niczym co mogłoby niepokoić, tym bardziej, że powody spadków nie są związane bezpośrednio z firmą. Kurs oscyluje przy 300 zł, niewiele niżej mamy poprzedni szczyt czy też linię trendu – daleka droga aby złamać wzrostowy układ, a to wydaje się mało prawdopodobne, gdyż powody trwającej hossy nie zmieniły się i nadal inwestorzy czekają na debiut gry „Cyberpunk”. Wczoraj pojawiła się najnowsza prognoza dotycząca gry autorstwa analityków Ipopema Research. Szacują oni sprzedaż około 24 mln kopii w 2020 roku i około 10,9 mln w 2021 roku. Wynik na 2020 rok został obniżony wobec wcześniejszych prognoz o ponad 3 mln. Broker spodziewa się też 2,8 mld zł przychodów w 2020 roku i zysku netto na poziomie 1,6 mld zł.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21

Grupa Kęty działa w branży produkcji profili aluminiowych, projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych.

kety

Grupa Kęty także otrzymała wczoraj rekomendację, w najnowszym raporcie DM Trigon, spółkę wyceniono na poziomie 471 zł i zalecono kupno akcji. Ich zdaniem spółka w pierwszej połowie roku będzie pokazywała mocne wyniki. Wśród pozytywnych czynników wspomniano także o odporności segmentu wyrobów wyciskanych na zawirowania w europejskim przemyśle oraz bardzo dobrze radzącym sobie segmencie opakowań giętkich w warunkach przybierających na sile proekologicznych trendów. Analitycy oceniają również, że w 2020 roku szansą dla spółki mogą się okazać problemy największego konkurenta jakim jest Norsk Hydro, który w 2019 roku ogłosił częściową restrukturyzację segmentu wyrobów wyciskanych. Na wykresie wirusowa korekta, jednak na razie bez konsekwencji dla układu wzrostowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here