Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video.

cdprojekt

Na podwyższonych obrotach doszło do wybicia ważnego oporu, który w dużej mierzy tworzył trwający długi okres ruch boczny. Aktualnie celem jest już poprzedni szczyt z końca ubiegłego roku. Dopiero tam może otworzyć się obszar do naprawdę sporych zysków. Polecam szerszą, piątkową analizę oraz wcześniejszą z 19 grudnia, kiedy prognozowaliśmy możliwe wzrosty.Conotoxia

Groclin jest związany z branżą motoryzacyjną. W chwili obecnej do portfela wyrobów spółki można zaliczyć: poszycia foteli samochodowych, gotowe fotele do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, zagłówki i podłokietniki, boczne panele drzwiowe i elementy wykończenia.

groclin

W piątek po długim wyczekiwaniu pojawił się w końcu popyt. Efektem jest obrona kluczowego wsparcia i powstanie na wykresie tygodniowym świecy pin bar, która wskazuje, że spadki z całego tygodnia były tylko korekcyjne. Fakt, że wzrostom towarzyszyły duże obroty wskazuje na prawdopodobne dalsze wzrosty. Celem jest poprzedni szczyt na 14,36 zł. Wybicie go tworzy nową strukturę coraz wyższych dołków oraz szczytów. Polecam długoterminową analizę z 27 grudnia ubiegłego roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here