Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video.

cd projekt

Wykres dzienny pokazuje, że kurs porusza się w formie kanału wzrostowego. Wczorajsza mocna sesja świadczy o chęci dalszych wzrostów. Jedyną przeszkodą przed osiągnięciem poziomu górnej krawędzi kanału jest opór w postaci poprzedniego, lokalnego szczytu. Jeżeli bariera to zostanie pokonana, cel w postaci górnej krawędzi kanału powinien zostać osiągnięty.

Bytom specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej. Prowadzi sprzedaż detaliczną w sieci własnych sklepów pod Marką Bytom na terenie Polski.
bytom

Kurs odzieżowej spółki od dłuższego czasu poruszał się w formie zawężającego się trójkąta. Kilka dni temu doszło do wybicia, któremu towarzyszą odrobinę wyższe obroty niż zazwyczaj. Pierwszy opór to poziom poprzedniego szczytu, z którym kurs będzie musiał się zmierzyć już podczas dzisiejszej sesji.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here