Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów.

cdprojekt-mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać, że notowania poruszają się w długoterminowym trendzie wzrostowym i przed nami już tylko jeden opór jakim jest historyczne maksimum notowań. Od początku roku cena podskoczyła już o ponad 100%, wydaje się więc, że na ten rok może to już być wszystko na co stać było kupujących. Aktualnie mamy do czynienia z płaskim ruchem korekcyjnym.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

cdprojekt-d1

Na wykresie dziennym widać tegoroczne przyspieszenie trendu, które doprowadziło do wybicia górą kanału wzrostowego. Trwająca od września korekta jest więc naturalną koleją rzeczy po tak silnym impulsie wzrostowym. Wydaje się, że najlepiej czekać na jej zakończenie, obserwując czy na wykresie nie pojawia się początek nowego impulsu. Możliwe jednak, że korekta nie zakończy się zbyt szybko, a być może dojdzie jeszcze do jej pogłębienia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP – czy to już czas na longi?
Następny artykułHandluj bez spreadu w RoboForex do końca roku
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here