Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów.

cdprojekt w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje około 5 letni trend wzrostowy. Trwająca do niedawna korekta przetestowała bliskie okolice linii trendu. Silna, wczorajsza reakcja kupujących w zasadzie kończy ruch korekcyjny.

cdprojekt d1

Wykres dzienny pokazuje, że zadziałało wsparcie w rejonie 20 zł. Przyczyna tak gigantycznej reakcji popytu nie była jednak technika ale informacja o sprzedaży Wiedźmina 3, która wyniosła 4 miliony sztuk w 2 tygodnie. Kurs błyskawicznie wystrzelił do góry przy sporych obrotach. Korekta prawdopodobnie ulega zakończeniu, oficjalnym potwierdzeniem będzie wybicie poprzedniego szczytu, a próba dosięgnięcia go będzie chyba pierwszym zadaniem kupujących.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here