Naga MarketsGrupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów.

cdprojekt w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Zapewne wiele osób przyzwyczajonych do niemal nieustannego trendu wzrostowego na tej spółce zaczyna niepokoić się widząc ostatnie spadki. Analiza techniczna wskazuje na pewne osłabienie aczkolwiek nadal panuje tu trend wzrostowy. Patrząc na wykres tygodniowy, widać że cena od początku 2014 roku porusza się w kanale wzrostowym. Kluczowe wsparcie to dwa dołki z maja i czerwca. W dodatku są to okolice okrągłych 20 złotych. Jeżeli więc cena dotrze na to wsparcie, będzie to jednoznaczne z testem dolnej krawędzi kanału, a także w tym miejscu spadki osiągną zasięg poprzedniej, tak dużej korekty. Z drugiej strony, upadek tych elementów może spowodować większą wyprzedaż akcji. Dlatego też jest to znaczące miejsce, które powinno być bronione.

cdprojekt d1

Wykres dzienny nie wnosi niczego nowego. Ostatnio trwa mała konsolidacja przypominająca odrobinę trójkąt prostokątny. Wydaje się, że zgodnie z wcześniejszym ruchem, prawdopodobne jest wybicie dołem. Cena powinna więc zmierzać do okolic 20 zł, gdzie mamy kluczowe wsparcia i dolną krawędź kanału. Pocieszające mogą być malejące w ostatnim czasie obroty. Podsumowując, cena spada ale znajduje się blisko kluczowego wsparcia. Sentyment na szerokim rynku nie zachęca do kupna jakichkolwiek akcji, więc warto zaczekać przy poziome 20 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here