Naga Markets

CD Projekt ccAkcje CD Projekt zakończyły ostatni tydzień handlowy (11.09-15.09) niewielkim zyskiem, choć było bardzo blisko do strat. Wyprzedaż nie kończy się, a wręcz przeciwnie trwa na początku nowego tygodnia i w dniu 18.09.2023 jedna akcja spółki kosztuje 153,90 zł. Na niespełna dwadzieścia minut przed końcem poniedziałkowej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie, notowania pokazują około 0,80% straty. Los akcji CDR wydaje się spoczywać w rękach niedźwiedzi.

CD Projekt akcje czwarty dzień z rzędu tracą

Akcje popularnej spółki CD Projekt traciły podczas ostatnich sesji minionego tygodnia, przez co zredukowały znaczną część zysków z jego początku. W okresie 11.09-15.09 kurs CDR wzrósł o jedynie 0,10%, niemniej jednak tyle wystarczyło, aby przedłużyć serię wzrostów do dwóch tygodni.Podczas, gdy ostatnie dni są poniekąd przeszłością, notowania CD Projekt pokazują nadal to samo nastawienie. W poniedziałek, 18.09.2023 kurs akcji obniża się o 0,80% i wydaje się, że tak zakończy się pierwszy dzień handlu nowego tygodnia. Gdyby tak się stało, akcje CDR odnotowałyby czwarty z rzędu dzień strat.

Na wykresie niewiele zmieniło się od ostatniej analizy. Notowania trwają w odbiciu od strefy cenowej 158,20-162,55 zł. Jeżeli nie pojawi się żaden zryw ze strony popytowej, los akcji CDR będzie w rękach niedźwiedzi, które mogą spowodować powrót notowań do wsparcia na 140,00-145,40 zł

Kurs akcji CD Projekt S.A.(CDR) wykres dzienny (D1) 18.09.2023 Źródło: TradingView

CD Projekt udostępni “Update 2.0” dla gry Cyberpunk 2077

W piątek, 15 września pojawił się komunikat związany z przedsiębiorstwem CD Projekt. W nim przedstawiono, że producent gier udostępni znaczącą aktualizację 2.0 (Update 2.0) dla podstawowej wersji gry Cyberpunk 2077. Deweloper gamingowy zapowiedział, że zaktualizowana wersja będzie możliwa do pobrania 21 września.

Aktualne wskaźniki CDR

Aktualne wskaźniki finansowe dotyczące spółki CD Projekt pokazują, że pod względem rentowności wyróżnia się ona na telle branży oraz rynku. Porównanie wartość rynkowej oraz wypłacalności i przepływów pieniężnych w przypadku CDR prezentuje się na tle branży przeciętnie.

Aktualne wskaźniki finansowe spółki CD Projekt S.A. Źródło: fundamentalna.net

CD Projekt to założony w 1994 roku przez Marcina Iwińskiego i Michała Kicińskiego polski wydawca oraz producent gier komputerowych. Do najpopularniejszych tytułów stworzonych przez studio należą Wiedźmin oraz Cyberpunk 2077.

CD PROJEKT S.A. jest notowana na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i należy do indeksu WIG20, skupiającego 20 największych i najbardziej płynnych podmiotów z warszawskiego parkietu.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Absolwent studiów ekonomicznych na Politechnice Gdańskiej. Inwestor indywidualny o podejściu krótko- i średnioterminowym. Uczestnik rynku kapitałowego z kilkuletnim stażem. Prowadząc inwestycje, adaptuje cztery metody analizy instrumentów finansowych. W szczególności badacz funkcjonalności analizy portfelowej. Pasjonat amerykańskiego rynku akcyjnego. Redaktor portalu Comparic.pl. Twórca organizacji naukowych.