Naga MarketsCCC zaprezentuje swoje wyniki za 1 półrocze. Tydzień wyników na GPWSzczyt sezonu prezentowania wyników finansowych za 1 półrocze jest już za nami, jednak dalej niektóre podmioty prezentują swoje wyniki.  W tym tygodniu zrobi to m.in. obuwniczy gigant CCC, który zaprezentuje inwestorom wyniki finansowe za 1 półrocze. Poza nim zrobią to również: Skarbiec Holding, Atlantis i Mililand.

Sezon wyników na GPW. Przede wszystkim CCC

Sezon prezentowania wyników finansowych za 2 kwartał (i ogółem pierwsze półrocze) 2021 na warszawskim parkiecie jest już  za nami. Nie oznacza to jednak, że w najbliższym czasie żadne spółki nie będą prezentować swoich wyników finansowych. W nadchodzącym tygodniu aż 4 podmioty z warszawskiego parkietu zaprezentuje akcjonariuszom swoje wyniki, w tym jedna wchodząca w skład indeksu WIG20.W poniedziałek (11 października) zrobią to dwie spółki: Skarbiec Holding i Atlantis. Obydwie zaprezentują raport roczny. Warto wskazać, że pierwsza z nich (tj. Skarbiec Holding) ostatnie miesiące pod względem giełdowej wyceny może zaliczyć do udanych. Od covidowego dołka z marca 2020 akcje spółki wzrosły z ok. 13 zł za walor do aż 45 zł za walor w szczycie z kwietnia 2021. W ostatnim czasie widoczna była mocna korekta, jednak spółka dalej wyceniana jest na ponad 35 zł.

CCC zaprezentuje swoje wyniki za 1 półrocze. Tydzień wyników na GPW
Notowania CCC w latach 2020-2021. Źródło: Comparic.pl

Kolejnym podmiotem, który zaprezentuje wyniki, jest CCC, czyli spółka wchodząca w skład indeksu WIG20. Obuwniczy gigant zaprezentuje swoje wyniki finansowe już w środę (13 października). Spółka wyceniana jest obecnie na ponad 121 zł, choć jeszcze w październiku 2020 jej kurs wynosił skromne ok. 38 zł. Należy jednak wskazać, że od lipca CCC nie było w stanie trwale wybić powyżej 125 zł.

Głosuj na Comparic.pl oraz Comparic24.tv w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów (OBI) 2021:

BIORĘ UDZIAŁ W OBI 2021

Na zakończenie tygodnia swoje wyniki pokaże natomiast Mililand. Jest to spółka działająca w branży spożywczej, zajmującą się produkcją wyrobów mlecznych. Firma swoje zakłady posiada m.in. w Rosji, Polsce i na Ukrainie. Wyceniana jest obecnie na 1,05 zł za akcję, co jest poziomem dość niskim, porównując do szczytów sprzed 2014, kiedy to inwestorzy płacili za akcję 15 zł.

Zobacz również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin cash prognozy | biomed lublin akcje | kurs eur online | akcje eurocash | kurs bitcoin prognozy | akcje neuca | kurs dolara australijskiego |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here