Naga MarketsCCC zaczyna odbijać. Celem opór przy 130 zł Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, spadał podczas wczorajszej sesji o około 2%. Akcje taniały o 2,45 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 119,90 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 0,13% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 120 zł. W sumie trwające od listopada odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 255% wzrost ceny.

Presja wzrostowa

Notowania CCC mimo spadku od połowy lipca o 13%, zachowują tendencję zwyżkową. Od 20 sierpnia, kiedy kurs wyznaczył lokalny dołek, na wykresie można odczuć popytową presję. Od tego czasu kurs wzrósł o około 8%. Biorąc pod uwagę dobre nastroje na szerokim rynku i trend wzrostowy, wydaje się, że następnym krokiem będzie atak na główny opór w rejonie 129-130 zł.ccc 2.09.2021
Notowania CCC 2.09.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

CCC zostanie udziałowcem Xpress Delivery

Grupa CCC zostanie mniejszościowym udziałowcem Xpress Delivery – firmy technologicznej rozwijającej ekspresowe dostawy, podała spółka. Spółki rozpoczęły współpracę 9 miesięcy temu, wprowadzając usługę CCC Express. „Od dziewięciu miesięcy wspólnie z Xpress Delivery z sukcesem rozwijamy usługę CCC Express, która spotkała się z zainteresowaniem klientów. Widzimy w rynku ekspresowych dostaw, duży potencjał.

Stając się udziałowcem Xpress Delivery, będziemy mogli jeszcze bardziej zacieśnić naszą współprace, poprzez udostępnienie usługi na rynkach zagranicznych oraz w nowych kanałach sprzedaży. Współpraca ta wpisuje się w nasze cele strategiczne rozwijania unikalnego ekosystemu handlu poprzez budowanie doświadczenia i wygody dla klientów. Dzięki niej, dziś w naszym portfolio znajduje się usługa, która jest kolejnym przełomem w zakresie obsługi konsumenta” – powiedział wiceprezes Grupy CCC ds. strategii i rozwoju Karol Półtorak, cytowany w komunikacie.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here