Naga MarketsCCC z trzecią porównywalną korektą? Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, spadał podczas wczorajszej sesji o około 1,26%. Akcje taniały o 1,22 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 93,18 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 1,99% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 95,82 zł. W sumie trwające od listopada odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 160% wzrost ceny.

Finax

Kolejna podobna korekta?

Notowania spółki spadają w ostatnich dniach. 5 dniowa korekta przekracza już 15% od szczytu z połowy lutego. Jest to więc już wartość porównywalna z poprzednimi dwoma korektami, które kończyły się na spadkach rzędu 15-16%. Obecnie w dużej mierze o spadkach decyduje pogorszenie nastrojów na rynku akcji. W najbliższym czasie kurs powinien testować linię trendu, a jeżeli tu spadki nie wyhamują, to kolejna szansa pojawi się przy wsparciu w rejonie 90 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
ccc 24.02.2021
Notowania CCC 24.02.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Modivo wchodzi na Ukrainę

eobuwie.pl uruchomiło na rynku ukraińskim platformę e-commerce Modivo z odzieżą premium, podała spółka. “Prowadząc sprzedaż obuwia i akcesoriów na rynku ukraińskim, udowodniliśmy, że potrafimy zagwarantować szeroki dostęp do topowych marek. Równocześnie zapewniamy szereg udogodnień związanych z szybką dostawą oraz przyjazną polityką zwrotów” – powiedział prezes eobuwie.pl Marcin Grzymkowski, cytowany w komunikacie. Modivo zapewnia kompleksową obsługę zagranicznych rynków. Prowadzi komunikację w 13 krajach.

Certyfikat AEO, który posiada firma, zapewnia szereg usprawnień w prowadzeniu biznesu transgranicznego, w tym m.in. mniejszą liczbę kontroli dokumentów i kontroli fizycznych oraz priorytetową obsługę zgłoszeń celnych, podkreślono. “Modivo cieszy się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów oraz branżowych ekspertów. Wyraźnie przekłada się to na udział platformy w przychodach eobuwie.pl. Tylko w ostatnim kwartale przekroczyły one 14%. Zakładamy, że Ukraina to kolejny rynek, na którym poprowadzimy go z powodzeniem, a sprzedaż odzieży będzie będzie sukcesywnie rosła” – dodał Grzymkowski. Obecnie Modivo dostępne jest w Polsce, Rumunii, Czechach, Bułgarii, Grecji, Niemczech, Francji, Chorwacji, na Litwie, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie i we Włoszech.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: us500 | kurs bitcoina wykres | bitcoin notowania | indeks dax | s&p 500 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here