Naga MarketsJeden z salonów CCCŚrodowa sesja przyniosła mocne wzrosty na większości spółek handlowych, których działalność prowadzona jest głównie w galeriach. Zyskiwały takie firmy jak LPP czy Esotiq. Silną reakcją popytową mieliśmy także na CCC. Powodem wzrostów była oczywiście informacja rządowa o planie szybkiego otwarcia galerii handlowych, już od 4 maja. Oczekiwania mogą być dość wysokie, gdyż konsumenci mieli przez długi czas możliwość zakupów jedynie przez internet.

  • Jest data otwarcia galerii handlowych
  • Silne wzrosty spółek odzieżowych
  • CCC zaczyna kolejną falę umocnienia?

Warto przypomnieć, że CCC już wcześniej wspominało, że pierwsze wyniki sprzedaży po otwarciu części sklepów (poza galeriami) były lepsze od oczekiwań. Chodzi o 123 sklepy stacjonarne. Cały czas trwa także wznawianie sprzedaży w innych krajach, gdzie spółka ma swoje salony m.in. w Austrii i Czechach. W samym kwietniu sprzedaż przez internet wzrosła o około 63%. Na wykresie mamy silne obicie od lokalnego wsparcia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs CCC ponad poziomem 40 zł

Skala odbicia i obrotów na tle 10 dniowej korekty, sugerują że popyt może próbować nadal pchać cenę na wyższe poziomy. Pierwszym celem jest powrót na szczyt z połowy kwietnia.

ccc


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here