Naga MarketsJeden z salonów CCCŚrodowa sesja przyniosła mocne wzrosty na większości spółek handlowych, których działalność prowadzona jest głównie w galeriach. Zyskiwały takie firmy jak LPP czy Esotiq. Silną reakcją popytową mieliśmy także na CCC. Powodem wzrostów była oczywiście informacja rządowa o planie szybkiego otwarcia galerii handlowych, już od 4 maja. Oczekiwania mogą być dość wysokie, gdyż konsumenci mieli przez długi czas możliwość zakupów jedynie przez internet.

  • Jest data otwarcia galerii handlowych
  • Silne wzrosty spółek odzieżowych
  • CCC zaczyna kolejną falę umocnienia?

Warto przypomnieć, że CCC już wcześniej wspominało, że pierwsze wyniki sprzedaży po otwarciu części sklepów (poza galeriami) były lepsze od oczekiwań. Chodzi o 123 sklepy stacjonarne. Cały czas trwa także wznawianie sprzedaży w innych krajach, gdzie spółka ma swoje salony m.in. w Austrii i Czechach. W samym kwietniu sprzedaż przez internet wzrosła o około 63%. Na wykresie mamy silne obicie od lokalnego wsparcia.

Kurs CCC ponad poziomem 40 zł

Skala odbicia i obrotów na tle 10 dniowej korekty, sugerują że popyt może próbować nadal pchać cenę na wyższe poziomy. Pierwszym celem jest powrót na szczyt z połowy kwietnia.

ccc

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here