Naga MarketsCCC – spółka poinformowała wczoraj, że ma już porozumienie z bankami w sprawie finansowania dalszej działalności. Dotyczy ono zmiany warunków do czasu wpływu środków z planowanej emisji akcji. W ramach porozumienia, baki wydłużyły terminy zapadalności zobowiązań krótkoterminowych do czerwca 2021 roku. Przypomnijmy, że 13 marca czyli w szczytowym punkcie paniki związanej w wybuchem epidemii koronawirusa, spółka wyraziła chęć emisji nowych akcji.

Zostało to negatywnie odebrane, jako sygnał, że formie mogą kończyć się pieniądze. Sytuację uspokoił właściciel który wyraził chęć objęcia sporej ilości nowych akcji. Decyzje w tej sprawie mają zapaść 17 kwietnia na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu. Spółka chciałaby w ten sposób pozyskać do 0,5 mld zł, co pozwoliłoby jej przetrwać ciężki okres związany m.in. z zamknięciem sklepów i galerii handlowych. Na wykresie mieliśmy dwudniowe podbicie, za którym na razie nie idzie kontynuacja. Możliwe więc, że nie jest to jeszcze koniec potężnej przeceny.

ccc

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here