Naga MarketsJeden z salonów CCCKurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, rósł podczas wczorajszej sesji o około 4,21%. Akcje drożały o 1,79 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 44,40 zł. Jest to dobry wynik na tle zyskującego wczoraj 2,01% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 44,29 zł. W sumie cały trend spadkowy rozpoczęty w raz z nastaniem 2018 roku pochłonął już około 90% wcześniejszej wyceny.

Popyt pokazał się przy 40 zł

Ostatnie 5-6 sesji przebiegało w bardzo spokojnym tempie. Obroty delikatnie malały, podobnie jak zasięg dziennych wahań. Potencjalnie jest to więc korekta wcześniejszego impulsu. Wczoraj cena spadła do poziomu 40 zł i mniej więcej w tym rejonie pojawił się popyt. Reakcja kupujących nie była może imponująca, jednak pojawia się pierwsza próba zakończenia korekty i powrotu do wzrostów. Wydaje się, cały ruch wzrostowy to gra pod nadchodzące otwarcie galerii handlowych. Wycena spółki w okresie wybuchu pandemii była już tak niska, że być może rynek zaczął wyceniać przyszła poprawę sytuacji.

ccc 23.04.2020
Notowania CCC 23.04.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Nowe sklepy internetowe

Grupa CCC uruchomiła e-commerce dla klientów z Węgier i Austrii poprzez witrynę ccc.eu, podała spółka. “Na Węgrzech Grupa działa obecnie poprzez 3 platformy sprzedaży online: sklep eobuwie, platformę online mody premium Modivo oraz uruchomiony właśnie sklep ccc.eu.

Z kolei w Austrii sklep online ccc.eu, który ruszy za kilka dni będzie pierwszą platformą e-commerce Grupy na tym rynku” – dodano w komunikacie. W marcu 2020 platforma ccc.eu została uruchomiona w Rumunii, zaś pod koniec 2019 roku sklepy online CCC wystartowały w Czechach, a następnie na Słowacji. Grupa planuje także uruchomienie aplikacji CCC na kolejnych rynkach działalności.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here