Naga MarketsJeden z salonów CCCKurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, rósł podczas wczorajszej sesji o około 4,21%. Akcje drożały o 1,79 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 44,40 zł. Jest to dobry wynik na tle zyskującego wczoraj 2,01% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 44,29 zł. W sumie cały trend spadkowy rozpoczęty w raz z nastaniem 2018 roku pochłonął już około 90% wcześniejszej wyceny.

Popyt pokazał się przy 40 zł

Ostatnie 5-6 sesji przebiegało w bardzo spokojnym tempie. Obroty delikatnie malały, podobnie jak zasięg dziennych wahań. Potencjalnie jest to więc korekta wcześniejszego impulsu. Wczoraj cena spadła do poziomu 40 zł i mniej więcej w tym rejonie pojawił się popyt. Reakcja kupujących nie była może imponująca, jednak pojawia się pierwsza próba zakończenia korekty i powrotu do wzrostów. Wydaje się, cały ruch wzrostowy to gra pod nadchodzące otwarcie galerii handlowych. Wycena spółki w okresie wybuchu pandemii była już tak niska, że być może rynek zaczął wyceniać przyszła poprawę sytuacji.ccc 23.04.2020
Notowania CCC 23.04.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Nowe sklepy internetowe

Grupa CCC uruchomiła e-commerce dla klientów z Węgier i Austrii poprzez witrynę ccc.eu, podała spółka. “Na Węgrzech Grupa działa obecnie poprzez 3 platformy sprzedaży online: sklep eobuwie, platformę online mody premium Modivo oraz uruchomiony właśnie sklep ccc.eu.

Z kolei w Austrii sklep online ccc.eu, który ruszy za kilka dni będzie pierwszą platformą e-commerce Grupy na tym rynku” – dodano w komunikacie. W marcu 2020 platforma ccc.eu została uruchomiona w Rumunii, zaś pod koniec 2019 roku sklepy online CCC wystartowały w Czechach, a następnie na Słowacji. Grupa planuje także uruchomienie aplikacji CCC na kolejnych rynkach działalności.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here