Naga MarketsCCC z łagodną korektą? - zapiski giełdowego spekulantaW ubiegłym tygodniu niewiele działo się na akcjach CCC. Mamy łagodną korektę wcześniejszego odbicia przy malejących obrotach. W środę pojawiła się pewna reakcja, kiedy kurs na chwilę spadł poniżej poziomu 40 zł. W tym rejonie mamy lokalne wsparcie i wydaje się, że poziom ten może być istotny. Jego ewentualne przełamanie w dół, będzie oznaczało, że odbicie było tylko pewnym odreagowaniem. W piątek spółka pokazała wyniki za pierwszy kwartał. Strata netto wyniosła niemal 340 mln zł czyli ponad dwa razy tyle co w zeszłym roku. Przychody wyniosły 965,1 mln zł, podczas gdy rok temu przekraczały 1 mld zł.

  • Kurs CCC ponad wsparciem 40 zł
  • Spadają obroty w czasie korekty
  • Będzie druga fala odbicia?

Kurs CCC ponad poziomem 40 zł

Oczywiście duży wpływ na wyniki miał wybuch pandemii i zapewne odciśnie ona swoje piętno także w wynikach za drugi kwartał. Ciekawsze będą więc dopiero wyniki za dwa ostatnie kwartały roku. W ostatnim czasie spółka zapewnia sobie finansowanie bankowe i planuje emisję akcji, a także przyspieszyła otwieranie sklepów internetowych w kolejnych krajach.

ccc


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here