Naga MarketsJeden z salonów CCCGigant obuwniczy z polskiego parkietu, spółka CCC już czwartą sesję pod rząd traci, co przekłada się na zepchnie wykresu o nieco ponad 8,4 procent. Spółka w tym momencie spada do najniższych poziomów od czerwca 2016 roku, czyli do poziomów 150 złotych za akcję. Kiedy możliwe odbicie cen spółki ‘czyniącej cuda’? Spójrzmy na wykres dniowy, aby określić potencjalne scenariusze. 


Podczas wtorkowych notowań spółka CCC na głównym parkiecie GPW dociera do poziomów bliskich 150 zł za akcję, co przekłada się na nieco ponad 8,4 procent spadku, wliczając w to ostatnie cztery sesje handlowe. Spółka przełamała tym samym dość ważny poziom wsparcia cenowego – będącego na strefie 165 zł. W tym momencie mówi się o osiągnięciu najniższych poziomów od czerwca 2016 roku, co wyraźnie wskazuje na panujący sentyment.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Aktualnie spółka broni tego miejsca, jednak jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, aby mówić o oficjalnym wybronieniu poziomu. W przypadku przełamania wsparcia następnym istotnym poziomem dla wykresu będzie dopiero poziom 140 zł za akcję, który wytworzony został na przełomie końca 2015 roku oraz rozpoczęcia drugiego kwartału 2016 roku, wznosząc następnie wykres blisko 100% licząc od obecnej wyceny.

wykres CCC D1 28.05.2019
CCC D1 28.05.2019

Zdaje się, że zanim spółka powróci do wzrostów, oczyszczenie rynku jeszcze powinno nastąpić i dopiero przedział cenowy 140 – 145 zł będzie dobrym miejscem na szukanie kolejnych okazji inwestycyjnych z zasięgiem średnioterminowym oraz celami 165 – 182 zł za akcję w pierwsze kolejności.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here