Naga MarketsCCC z ambitnymi planami rozwoju. Kurs z próbą zakończenia korektySporo pozytywnych informacji napłynęło w miniony piątek od spółki CCC. Szybko przełożyło się to na zainicjowanie próby zakończenia korekty z ostatnich tygodni. Patrząc na wykres widać, ze kurs reaguje już przy poprzednich szczytach. Ponadto, korekta nie miała dużej dynamiki, a więc można zakładać, że strona popytowa nadal dominuje na wykresie. W piątek spółka podała, że jest zadowolona sprzedaży w maju. Wyniki są wyższe od zanotowanych w analogicznym miesiącu zarówno w 2020, jak i 2019 roku. “W maju zanotowaliśmy solidne wzrosty i to co nas najbardziej cieszy to mieliśmy równomierny wzrost zarówno w kanale tradycyjnym jak online. Maj 2021 był zdecydowanie lepszy niż całkiem niezły maj 2020 r., ale również zdecydowanie lepszy niż maj 2019 r. To nie tylko za sprawą online, ale również detalu, który pokazał swoją siłę” – skomentowano.

Ponadto spółka informowała, że już jesienią zamierza przedstawić zaktualizowaną strategię rozwoju GO.22 uzupełnioną m.in. o nowy format sklepów – HalfPrice. Spółka chce m.in. sprawdzić czy HalfPrice przyjmie się na rynku niemieckojęzycznym. W kwietniu Grupa CCC podała, że w tym roku w Polsce powstanie około 60 sklepów stacjonarnych nowej marki.Próba zakończenia korekty

Spółka potwierdziła także wcześniejsze plany związane z pierwotną ofertą publiczną e-obuwie. Rozwój firmy ma opierać się także na zwiększaniu portfolio marek własnych o takie brandy, jak: Simple, Americanos i Badurę, czyli marki dobrze znane w Polsce w poprzednich latach.

ccc


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here