Naga MarketsJeden z salonów CCCNa łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Agnieszka Zaręba poinformowała, iż grupa CCC szacuje, że miała w drugim kwartale 2019 roku 341,9 mln zł zysku EBITDA wobec 402,1 mln zł zysku przed rokiem. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Akcje CCC rosną ponad 7 procent we wtorek

Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 159,5 mln zł (spadek o 41 proc. rdr) i był wyższy od oczekiwań rynkowych o blisko 50 proc. Przychody grupy CCC zanotowały wzrost o 29 proc. rdr i były zgodne z oczekiwaniami. Spółka zastrzegła, że przedstawione wyniki są szacunkowe i mogą różnić się od ostatecznego wyniku finansowego grupy CCC za I półrocze 2019 roku. Zauważę, że CCC poinformowało jednocześnie o przesunięciu terminu publikacji raportu półrocznego na 3 września. Poprzedni termin to 23 sierpnia. W takich sytuacjach zawsze sprawdzam powód. Spółka podała, że przesunięcie jest uzasadnione “wzmożonym zakresem prac przy rozliczeniu transakcji obejmujących przejęcia w pierwszym półroczu 2019 roku – oznajmiła Agnieszka Zaręba.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here