Naga MarketsCCC wchodzi do Chorwacji - zapiski giełdowego spekulantaSpółka należąca do CCC – Eobuwie.p, poinformowała wczoraj o uruchomieniu domeny w języku chorwackim ecipele.hr i rozpocznie sprzedaż w Chorwacji. Jest to już 15 rynek zagraniczny, na którym CCC będzie sprzedawało swoje obuwie. Poza Polską spółka obecna jest w: Czechach, Słowacji, Rumunii, Niemczech, Szwecji, Hiszpanii, Bułgarii, Grecji, Szwajcarii, we Włoszech i Francji oraz na Węgrzech, Litwie i Ukrainie. Oferta dla Chorwatów, tak samo jak na każdy inny rynek, jest dostosowywana pod preferencje mieszkańców. W Chorwacji, podobnie jak we Włoszech, ze względu na ciepły klimat, spółka skoncentruje się głównie na obuwiu letnim. Warto zauważyć, że spółka dobrze wykorzystała okres pandemii do przyspieszenie procesów sprzedaży, głównie za pośrednictwem internetu. Świetne dane zbiera także aplikacja mobilna firmy.

  • E-obuwie wchodzi na rynek chorwacki
  • To kolejny pozyskany rynek przez CCC
  • Kurs spółki w trakcie łagodnej korekty

Wydaje się, że obecnie rynki powinny dyskontować powrót wyników finansowych do normy sprzed pandemii. Na to należy jednak nieco poczekać, gdyż firmy handlowe informują, że handel dość powoli wraca do normy i zapewne lepiej będzie dopiero w końcówce roku.

CCC w łagodnej korekcie

Na wykresie cena wyhamowała przy lokalnym oporze, jednak nie pojawia się silna reakcja podażowa. Wydaje się więc, że spółka nadal ma szanse odrabiać straty.

ccc

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here