Naga MarketsCCC walczy o wybicie na nowe maksima Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, rósł podczas piątkowej sesji o około 2,15%. Akcje drożały o 2,55 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 122,70 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego w piątek 2,19% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 121,15 zł. W sumie trwające od listopada odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 255% wzrost ceny.

Blisko szczytów

Notowania CCC próbowały odrabiać w piątek spadki do jakich doszło w środę, w związku z nieudaną próbą wybicia linii korekty. Wydaje się jednak, że kurs szybko spróbuje kolejnego wybicia. Linia korekty w zasadzi już przeszła do historii, a bliskość maksimów trendu może przyciągać kursu. Przy lepszych nastrojach na GPW oraz światowych rynkach, spółka powinna szybko odnotować nowe rekordy.ccc 11.10.2021
Notowania CCC 11.10.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Obligacje za 0,5 mld zł

Eobuwie.pl – spółka pośrednio zależna CCC – wyemitowało na rzecz SVF II Motion Subco (DE) LLC – podmiotu powiązanego z SoftBank Vision Fund 2, niezabezpieczone obligacje zamienne na akcje eobuwie o łącznej wartości 500 mln zł, podało CCC. Obligacje wyemitowano na warunkach określonych w umowie subskrypcyjnej i inwestycyjnej, zawartej przez CCC Shoes & Bags, spółkę zależną CCC, oraz inwestora 2 lipca 2021 r. Łączna wartość emisji obligacji wynosi 500 mln zł, a środki z tytułu emisji zostały już w całości przekazana na rzecz eobuwie, podano.

„Obligacje zostaną automatycznie zamienione na akcje eobuwie w przypadku przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji (IPO) eobuwie, jak również innych podobnych transakcji określonych w warunkach emisji obligacji. Dobrowolna zamiana obligacji na akcje według decyzji inwestora może zostać wykonana w oparciu o ustaloną wartość spółki (ang. equity value) eobuwie na poziomie 6 mld zł” – czytamy w komunikacie.

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here