Naga MarketsCCC – walczy o rynek austriacki - zapiski giełdowego spekulantaPodczas wtorkowej sesji spółka CCC poinformowała o uruchomieniu swojej aplikacji mobilnej na rynku austriackim. Austria to czwarty z kolei rynek zagraniczny, po Czechach, Słowacji i Węgrzech, na którym klienci CCC mogą korzystać z aplikacji mobilnej. Kolejnym rynkiem, gdzie aplikacja ma być dostępna będzie Rumunia. Warto dodać, że w okresie pandemii spółka przyspieszyła praca nad uruchamianiem swojego sklepu internetowego na kolejnych rynkach zagranicznych. Taki sklep działa w Austrii od kwietnia.

  • CCC uruchamia aplikację mobilną w Austrii
  • Na wykresie kurs blisko linii trendu

Aplikacja zawiera szereg nowinek technicznych jak wyszukiwanie obrazem, ale przede wszystkim pozwala m.in. na sprawdzanie dostępności produktów w sklepach stacjonarnych. Negatywnie na sukcesy spółki na rynkach niemieckojęzycznych spojrzeli niedawno analitycy DM DOŚ, którzy wycenili spółkę mniej więcej na aktualnych poziomach rynkowych.

CCC przy linii trendu

W raporcie oszacowano, że 2020 rok zakończy się około 700 mln zł straty netto, a 2021 rok przyniesie około 44 mln zł zysku netto. Na wykresie ostatnie odbicie słabo się rozwija i wydaje się, że cena spadnie jednak do linii trendu, gdzie może pojawić się druga szansa na powrót do wzrostów.

ccc


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here