Naga MarketsCCC w korekcie. Ważny poziom 110 zł Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, spadał podczas wczorajszej sesji o około 1,25%. Akcje taniały o 1,50 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 118,20 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 0,23% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 118,75 zł. W sumie trwające od listopada odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 255% wzrost ceny.

Czas na korektę

Notowania spółki wzrosły od początku maja o niemal 30%. Jest to kolejna fala w trendzie wzrostowym, który systematycznie przywraca kurs na poziomy sprzed wybuchu pandemii. Pod względem historycznym notowania nadal jednak znajdują się na niskim poziomie. Wydaje się, że po korekcie, popyt powalczy o kolejne odbicie. Końca korekty można szukać przy linii trendu i wsparciu 110 zł czyli przy poprzednim szczycie.

Te artykuły również Cię zainteresują
ccc 25.05.2021
Notowania CCC 25.05.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Umowa z bankami

CCC zawarło z siedmioma bankami term sheet zawierający streszczenie warunków nowego finansowania konsorcjalnego dla CCC i wybranych spółek zależnych, podała spółka. Dokument został podpisany w związku z uzyskaniem zgód komitetów kredytowych instytucji finansujących emitenta (Bank Handlowy w Warszawie, Bank Millennium, BNP Paribas Bank Polska, Bank Pekao, mBank, PKO Banki Polski oraz Santander Bank Polska).

“Docelowa struktura Nowego Finansowania, według założeń zawartych w Term Sheet, będzie obejmowała 4-letnią transzę terminową amortyzowaną oraz 3-letnią transzę kredytów: obrotowych odnawialnych i instrumentów produktowych (w tym: limity w ramach faktoringu odwrotnego, gwarancji/akredytyw oraz kredytu w rachunku bieżącym) oraz dodatkową (opcjonalną) transzę kredytową, która może zostać udzielona w ramach uzgodnionej umowy konsorcjalnej przez instytucje finansowe oraz inne zaaprobowane podmioty pod określonymi warunkami w przyszłości” – czytamy w komunikacie.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ropa wti notowania | eurocash kurs | akcje nasdaq | ropa wti kurs | zlotowka | kernel kurs | giełda prognozy |Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here