Naga MarketsCCC uruchomiło sklep internetowy ccc.eu w Chorwacji i GrecjiWarszawa, 27.09.2021 (ISBnews) – CCC uruchomiło sklep internetowy ccc.eu w Chorwacji i Grecji, podała spółka. Tym samym sklep internetowy CCC jest już obecny w 12 krajach. W Grecji wraz ze sklepem internetowym startuje również aplikacja mobilna, która działa łącznie na 8 rynkach.

„Dzisiaj w Chorwacji działa ponad 30 sklepów stacjonarnych. Teraz tamtejsi klienci będą mogli również zamawiać produkty naszych marek także online. Jestem przekonany, że podobnie, jak się to dzieje w innych krajach, sklep ccc.eu szybko zdobędzie dużą popularność. Z pewnością pomoże w tym silna i rozpoznawalna dzięki sieci stacjonarnej marka CCC” – skomentował dyrektor ds. rozwoju omnichannel Jakub Jasiński, cytowany w komunikacie.W Chorwacji Grupa CCC jest obecna od 2013 roku poprzez sieć stacjonarną marki CCC. Działa tam również eobuwie.pl (ecipele.hr) oraz Modivo (modivo.hr).

Z kolei w Grecji Grupa CCC prowadzi działalność od 2017 r. Dotychczas tamtejsi klienci mogli korzystać z oferty platform eobuwie.pl (epapoutsia.gr) oraz Modivo (modivo.gr).

„Chorwacja i Grecja to dla nas ważne rynki, z bardzo dużym potencjałem rozwoju w segmencie e-commerce. Znamy preferencje mieszkańców regionu, na które duży wpływ ma ciepły klimat, dlatego nasza oferta jest precyzyjnie skrojona pod ich konkretne oczekiwania i potrzeby” – dodał Jasiński.

Klienci w obu krajach zyskali dostęp do oferty od ok. 50 marek, w szczególności flagowych marek własnych Grupy CCC – Lasocki, Gino Rossi, Jenny Fairy, Sprandi oraz DeeZee.

„Nie zwalniamy kroku na drodze międzynarodowej ekspansji i rozwoju e-commerce. Zgodnie z naszymi ambitnymi planami, platforma ccc.eu oraz nasza aplikacja wchodzą na kolejne rynki. Tylko w tym roku sklep internetowy CCC zadebiutował na Ukrainie, w Słowenii, Bułgarii, a w ostatnich tygodniach również w Rosji” – wskazał także dyrektor.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here