Naga MarketsNotowania CCC akcje GPWNa łamach poniedziałkowego programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Agnieszka Zaręba poinformowała, iż CCC podjęło decyzję o utworzeniu rezerwy w wysokości 21 mln zł, która będzie miała wpływ na obniżenie wyniku finansowego netto w I półroczu 2019 r. o 17,1 mln zł (4 mln zł wartość podatku odroczonego). Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Urząd zakwestionował podstawę opodatkowania podatkiem od czynności cywilnoprawnych (zmieniając w odniesieniu do części transakcji stawkę podatkową z 1% na 2%), zwiększając tym samym kwotę zobowiązania podatkowego z tytułu podatku od czynności cywilnoprawnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zaznaczyła, że wydana decyzja nie jest ostateczna. Jest ona obecnie szczegółowo analizowana, a CCC.eu zamierza odwołać się od wydanej decyzji. Pod koniec sierpnia grupa CCC szacowała, że miała w drugim kwartale 2019 roku 341,9 mln zł zysku EBITDA wobec 402,1 mln zł zysku przed rokiem. Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 159,5 mln zł, a zysk netto z działalności kontynuowanej wyniósł w II kwartale 88,1 mln zł. Ostateczny raport za I półrocze spółka poda 3 września– oznajmiła Agnieszka Zaręba.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here