Naga MarketsJeden z salonów CCCCCC zawodzi oczekiwania inwestorów słabymi wynikami finansowymi w ostatnich kwartałach. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się CCC oraz innym najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Zobacz również: JSW z problemami? Marcin Tuszkiewicz analizuje akcje spółek WIG20

CCC: Jeszcze za wcześnie na trend wzrostowy

Jeżeli chodzi o spółkę CCC, wczoraj sugerowałem, iż miejsce w okolicach poziomu 110 zł za akcje jest ciekawe. Ostatecznie rynek zamknął się świecą podażową, a dziś mamy ogromną lukę cenową i zatrzymanie na poziomie 100 zł. Bardzo duży wolumen na psychologicznym poziomie. Trend pozostaje spadkowy. Ostatni potwierdzony szczyt znajduje się na poziomie 118 zł, dopiero wybicie górą otworzy drogę do technicznych wzrostów. Wydawało się, że przesłanki do wzrostów się pojawiają, jednak dzisiejsza luka cenowa pokazała, że jeszcze na to za wcześnie. Na razie czekamy na jakąkolwiek poprawę. Inwestorzy są zmęczeni słabymi wynikami spółki w ostatnich kwartałach – zauważył prowadzący.


Bezpośredni dostęp do rynków USA i UE. Z Directa kwotowanie cen NYSE i NASDAQ masz bezpłatnie.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here