Naga MarketsCCC jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem obuwia w Europie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka odnotowała wczoraj już szóstą spadkową sesję z rzędu. Co ważniejsze, przełamany został poziom dołka z końca września. To wskazuje na powstanie nowego układu negatywnego tzn. coraz niżej pojawiających się ekstremów. Sytuacja taka nie powinna dziwić, cena silnie rosła od połowy maja, a ostatnio można było zaobserwować problem z pokonaniem poziom 300 zł, będącego swego rodzaju psychologiczną barierą. Podobnie cena reagowała przy 200 czy 250 zł. Po długotrwałych wzrostach korekta jest więc czymś naturalnym. Wydaje się, że poziom 300 zł wywoła większy ruch spadkowy, porównywalny z korektą z połowy marca. Jest to jak największa korekta od początku 2016 roku, a więc pewien punkt odniesienia. Jeżeli ten zasięg się powtórzy, to końca obecnej korekty szukałbym w rejonie 250 zł, gdzie przebiega ważne wsparcie w postaci poprzedniego szczytu oraz długoterminowa linia trendu.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynków – Chiny i brytyjski rynek pracy
Następny artykułGuten Morgen DAX 18.10.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here