Naga MarketsSalon CCCGrupa CCC będąca liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w kraju poinformowała, iż skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły w kwietniu 2019 roku 524 mln zł, co oznacza, że były one aż o 20% wyższe niż wynik osiągnięty w analogicznym okresie roku ubiegłego. Przychody za okres od stycznia do kwietnia br. wyniosły natomiast 1 562 mln zł, co oznacza wzrost o 43% r/r.


– Przychody ze sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych za kwiecień 2019 wyniosły ponad 376 mln zł (w tym 7,2 mln zł – eobuwie.pl S.A., 42 mln zł Karl Vögele AG i 6,8 mln zł Gino Rossi) i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 14%, narastająco za okres styczeń – kwiecień wyniosły około 1087 mln zł (w tym 18 mln zł – eobuwie.pl S.A., 145,6 mln zł Karl Vögele AG i 13,5 mln zł Gino Rossi) i były wyższe o 38% w stosunku do roku 2018 – czytamy w komunikacie.

– Przychody w kanale internetowym za kwiecień 2019 wyniosły 134 mln zł (w tym 2,2 mln zł Karl Vögele AG, 2,9 mln zł DeeZee i 1,3 mln zł Gino Rossi) i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 48%, narastająco za okres styczeń – kwiecień wyniosły 426 mln zł (w tym 9,3 mln zł Karl Vögele AG, 10,1 mln zł DeeZee i 2,5 mln zł Gino Rossi) i były wyższe o 64% w stosunku do roku 2018 – dodano.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Spoglądając na notowania spółki zauważymy, że pomimo wzrostu przychodów ze sprzedaży cena akcji spółki osunęła się w trakcie poniedziałkowej sesji już niemal o 4% schodząc ostatecznie poniżej 200 zł co jest najniższym poziomem od 15 marca br.

Akcje CCC spadają już o niemal 4%
źródło: xStation 5


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułInwestuj jak zawodowiec – bezpłatny webinar już 14 i 15 maja!
Następny artykułPre-Market: Giełdy na czerwono – co dalej z DAX, Nasdaq oraz EUR/USD?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here