Naga MarketsCCC – ponad 60% wzrostu ceny w tydzień - zapiski giełdowego spekulantaCzwartą mocną sesję z rzędu zanotowała w piątek Grupa CCC. Kurs rósł o kolejne 10%, a o połowy maja zwyżka sięga już 100%. Całość odbicia od połowy marca to już niemal 220% wzrostu ceny. Wydaje się, że potężne spadki w poprzednich latach zdyskontowały wszelkie problemy firmy, a wybuch pandemii tylko pogłębił przecenę do ekstremalnych rozmiarów. Z czasem jednak spółka zaczęła powoli wychodzić na prostą, a powrót handlu do galerii został z nawiązką wyceniony. Warto dodać, że spółka aktywnie działała w najgorszym okresie, znacznie przyspieszając cyfryzację i usprawniając handel internetowy.

  • CCC udostępnia aplikację mobilną w kolejnym kraju
  • W czasie pandemii spółka przyspieszyła proces cyfryzacji
  • Na wykresie kurs nadal rośnie

W piątek firma poinformowała o uruchomieniu swojej aplikacji mobilnej na Węgrzech. Niebawem ma być ona dostępna także w Rumunii i Austrii. Sama aplikacja stała się hitem w swojej klasie tzn. według danych, znajduje się ona na podium najczęściej pobieranych aplikacji dotyczących mody.

CCC rośnie o 100% od połowy maja

Na wykresie pewną strefę oporu mamy między 80,50 a 83,50 zł. Możliwe, że w tym rejonie pojawi się kolejny przystanek w trendzie wzrostowym.

ccc


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here