Naga MarketsCCC połączy modę z technologią. Na wykresie podobna korekta do poprzedniejKurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, rósł podczas piątkowej sesji o około 2,41%. Akcje drożały o 1,54 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 65,56 zł. Jest to dobry wynik na tle zyskującego w piątek 0,67% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy niskich obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 65,56 zł. W sumie trwające od połowy marca odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 210% wzrost ceny.

  • CCC planuje zwiększyć zatrudnienie
  • Spółka połączy modę z technologią. Powstanie “fashiontech”
  • Na wykresie kurs nadal w korekcie

Korekta podobna do poprzedniej

Od 5 czerwca trwa ruch korekcyjny, który jak dotąd, w maksymalnym momencie pochłonął około 25% dotychczasowych wzrostów. Spoglądając na wykres dzienny widać, że na tle wcześniejszych wzrostów, dynamika spadków nie jest nadmiernie duża. W tym czasie doszło do pogorszenia nastrojów na rynkach akcyjnych, stąd tez nie dziwi realizacja zysków na CCC.

Wydaje się jednak, że nadal są szanse na kontynuowanie odrabiania potężnych strat z poprzednich lat. Wszystko co złe jest już w cenach, a spółka wykorzystała okres pandemii do znacznego przyspieszenie cyfryzacji. Można zauważyć pewne podobieństwa do poprzedniej, także dwuetapowej korekty. Jeżeli więc cena znowu zacznie spadać to najbliższa szansa pojawi się przy linii trendu i wsparciu okolic 56 zł.

ccc 22.06.2020
Notowania CCC 22.06.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Wzrośnie zatrudnienie

Grupa CCC ogłosił, że przyjmuje kurs na “fashiontech”, czyli połączenie świata mody i technologii i zamierza m.in. zwiększyć zatrudnienie w działach związanych z nowymi technologiami. “Wdrożenia naszych projektów następują w większości poprzez aktywności wewnętrzne, nie outsourcing, dlatego potrzebujemy zarówno młodych talentów nastawionych na rozwój, jak i doświadczonych ekspertów kierujących się zasadą „niemożliwe nie istnieje”.

CCC chcemy, by pozostało tym miejscem, gdzie spotykają się i grają w jednym zespole najlepsi na rynku. Już dziś mamy u siebie świetnych profesjonalistów w swoich dziedzinach, będących także mentorami dla osób rozpoczynających swoją drogę zawodową. Zatrudniamy także dużą grupę stażystów, spośród których ‘wyławiamy’ najbardziej zaangażowane i utalentowane osoby.

Potrzebujemy m.in. kompetencji analitycznych, cyfrowych, a także wsparcia procesów i sprzedaży poprzez działania marketingowe i wizerunkowe” – powiedział prezes Marcin Czyczerski, cytowany w komunikacie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here