Naga Markets

CCC po 28% korekcie. Kurs testuje kluczowy poziom oporu Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, spadał podczas piątkowej sesji o około 1,78%. Akcje taniały o 1,90 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 104,05 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego w piątek 1,01% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 105 zł. W sumie trwające od listopada odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 255% wzrost ceny.

Test ważnego poziomu

Notowania CCC od połowy października straciły około 28%. Oczywiście duża część tego spadku wynika z mocnego pogorszenia sentymentu na rynkach akcji w ostatnim okresie. Obecnie, od kilku dni kurs zaczyna się podnosić. Na wykresie widać, że trwa próba powrotu ponad kluczowy opór w rejonie 107 zł, co umożliwiłoby walkę o utrzymanie szerszego trendu wzrostowego.ccc 6.12.2021
Notowania CCC 6.12.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Pierwszy sklep w Chorwacji

Sieć HalfPrice – z Grupy CCC – otworzyła pierwszy chorwacki sklep – w Zagrzebiu, podała spółka. “Rozwój sieci HalfPrice w Europie Środkowej to nasz cel strategiczny, a jednym z jego elementów jest zapowiadany debiut na rynku chorwackim. To sukces całego zespołu, poprzedzony dokładnymi analizami i obserwacjami oczekiwań klientów, charakterystycznych dla tej części regionu.

Wierzymy, że koncept off-price podbije serca chorwackich łowców okazji” – powiedział prezes Adam Holewa, cytowany w komunikacie. Pierwszy chorwacki HalfPrice został otwarty w Zagrzebiu w galerii Westgate Zagreb i jest 6. zagranicznym sklepem marki. Już wkrótce sieć uruchomi także sprzedaż internetową.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here