Naga MarketsJeden z salonów CCCCCC otworzyło już 123 swoje sklepy w Polsce, w przyszłym tygodniu planuje otworzyć część salonów w Czechach, a na początku maja wszystkie lokalizacje w Austrii, poinformował prezes Marcin Czyczerski.

Finax

CCC zaczyna otwierać swoje sklepy

Luzowanie obostrzeń gospodarczych widać już w wielu krajach działalności CCC, m.in. w Austrii, Czechach, Szwajcarii, również w Polsce. Dziś (według stanu na 24 kwietnia) działa już 123 sklepów w Polsce, w przyszłym tygodniu otwieramy część salonów w Czechach, a zaraz po majówce wszystkie nasze lokalizacje w Austrii – powiedział Czyczerski cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodał, że spółka ma w 100% zabezpieczoną kolekcję wiosenno-letnią SS20, a kolejną jesienno-zimową optymalizuje dostosowując ją do nowych realiów i potrzeb klienta.

Obecnie rozmawiamy z dostawcami o redukcji zamówień kolekcji jesiennej o ok. 10-15% i zmianie warunków płatności – dodał Czyczerski.

Na koniec marca 2020 roku Grupa CCC była obecna w 29 krajach – w 23 sprzedaż prowadzona jest w przeszło 1200 sklepach stacjonarnych, a w 15 poprzez kanał online. Grupa posiada łącznie ponad 50 platform online w całej Europie: eobuwie.pl, ccc.eu, MODIVO, DeeZee, Gino Rossi.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here