Naga MarketsJeden z salonów CCCNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie CCC oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Aplikacja mobilna CCC ma ponad 1,4 mln użytkowników po roku działania

Aplikacja mobilna CCC, po roku od jej uruchomienia, zanotowała ponad 1,4 mln pobrań – poinformowało CCC w komunikacie prasowym. W najbliższych miesiącach grupa planuje wprowadzić aplikację na rynki czeski i słowacki. Na początku grudnia spółka informowała, że po 8 miesiącach od uruchomienia aplikacja zanotowała ponad milion użytkowników.

Spółka CCC jest w dość ciekawym miejscu. Akcje załamały trend spadkowy wybijając poziom 98,60 zł za akcję. Następnie była korekta, wybity nowy szczyt. Jeśli rynek zachowa poziom 93,90 zł to będzie to potwierdzenie trwającego trendu wzrostowego Spadki poniżej otworzyłyby drogę do niższych poziomów z potencjałem do ponownego testu 85 zł – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAlior Bank wypadnie z WIG20? Akcje konsolidują na minimach
Następny artykułCD Projekt na drodze do bycia najdroższą polską spółką
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here