Naga MarketsJeden z salonów CCCKurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, spadał podczas sesji z ubiegłego piątku o około 1,01%. Akcje taniały o 0,95 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 91,80 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego w piątek 0,54% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 93,05 zł. W sumie odbicie z końca stycznia przyniosła niemal 30% korektę.


Akcje CCC nadal z szansami

W ostatnim czasie zaczęło ciekawiej dziać się na notowaniach spółki, która od dawna silnie traciła. Koniec stycznia przyniósł bardzo silne odbicie, któremu towarzyszyły podwyższone obroty. Może to wskazywać, że część inwestorów uznała rynek za silnie wyprzedany, skoro pojawia się tak mocna reakcja. Niestety, kurs zaszedł tylko pod poziom poprzedniego dołka i tu zaczęły się ponowne spadki. Jak na razie ich dynamika nie jest duża, a obroty w tym czasie są niższe niż przy wcześniejszym odbiciu. Nikt też chyba nie spodziewał się aby spółka z marszy miała wybijać kolejne poziomy. Kluczowe będzie to czy spółka będzie potrafiła po okresie korekty, ponownie zaatakować okolice 106 zł. Ich wybicie byłoby bowiem sygnałem do potencjalnej zmiany trendu lub przynajmniej do bardziej rozbudowanej korekty wzrostowej.

ccc 24.02.2020
Notowania CCC 24.02.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

1,4 mln pobrań aplikacji mobilnej

Jakiś czas temu spółka pochwaliła się, że jej aplikacja mobilna zanotowała ponad 1,4 mln użytkowników po 12 miesiącach od uruchomienia. W najbliższych miesiącach planowane jest udostępnienie aplikacji dla użytkowników na rynkach czeskim i słowackim, a w dalszej części roku będzie ona dostępna także w Rumunii, na Węgrzech oraz w Austrii. W ciągu najbliższych kilku miesięcy planowane jest wdrożenie dodatkowych funkcjonalności aplikacji, takich jak możliwość personalizacji notyfikacji push dotyczących promocji i komunikacji o najnowszej kolekcji czy udostępnienie wizualizacji butów w modelu 3D, które użytkownik może następnie przenieść w świat rozszerzonej rzeczywistości.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here