Naga MarketsCCC nadal w łagodnej korekcie. Blisko wybicia poprzedniego wierzchołka Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,74%. Akcje drożały o 1,06 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 62,30 zł. Jest to niezły wynik na tle zyskującego wczoraj 0,24% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 61,88 zł. W sumie trwające od połowy marca odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 210% wzrost ceny.

  • Kurs CCC blisko linii trendu
  • Cały czas dość łagodna korekta

Wybicie 65,60 zł może dać sygnał kupna

Kurs spółki cały czas porusza się w układzie korekcyjnym. Może na to wskazywać bardzo niewielka dynamika trwających spadków. Spoglądając na wykres dzienny widać, że cena znajduje się blisko linii trendu i kluczowego wsparcia. Wydaje się, że rynek czeka na jakąś pozytywną informację aby dokonać odbicia. Jeżeli kurs nie spadnie niżej do wspomnianego wsparcia to sygnałem do kolejnej próby odbicia może być wyjście ponad poprzedni wierzchołek. Mamy bowiem lokalny układ coraz niższych ekstremów. Wybicie 65,60 zł może więc pomóc stronie kupujących.

ccc 14.07.2020
Notowania CCC 14.07.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Rozwój cyfryzacji

CCC uruchomiło swoją aplikację mobilną na rynku austriackim, podała spółka. Austria to czwarty z kolei rynek zagraniczny, po Czechach, Słowacji i Węgrzech, na którym klienci CCC mogą korzystać z aplikacji mobilnej. Kolejny kraj, w którym zaplanowano pojawienie się nowego kanału m-commerce to Rumunia. “Austria to kolejny kraj, w którym będziemy rozwijać aplikację CCC. Na tym rynku skupiamy się przede wszystkim na rozwoju e-handlu. Austriacy coraz częściej dokonują zakupów online.

Od kwietnia 2020 w Austrii działa sklep internetowy ccc.eu, cieszący się rosnącym zainteresowaniem klientów. Aplikacja uzupełnia omnichannelowy model sprzedaży zgodny ze strategią grupy – GO.22. Jestem przekonany, że mieszkańcy Austrii, podobnie jak Czech, Słowacji i Węgier szybko polubią najnowsze funkcjonalności aplikacji, które na co dzień poprawiają komfort zakupów” – powiedział zarządzający projektem aplikacji mobilnej Michał Pachnik, cytowany w komunikacie.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here