Naga MarketsCCC nadal w formie. Niewiele brakuje do nowych maksimów Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, rósł podczas piątkowej sesji o około 0,91%. Akcje drożały o 1,10 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 122,25 zł. Jest to dobry wynik na tle tracącego w piątek 0,92% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 122,25 zł. W sumie trwające od listopada odbicie przyniosło w maksymalnym punkcie około 255% wzrost ceny.

Płytka korekta

Notowania CCC cały czas odznaczają się dużą siłą relatywną na tle szerokiego rynku. Mimo trwające od maja płaskiej korekty, trudno dostrzec silną reakcję podażową. Słabo okres spadkowy wygląda na wykresie tygodniowym, gdzie cena utrzymuje się ponad wsparciem 110 zł czyli poprzednim szczytem. Wydaje się zatem, że droga na nowe maksima jest nadal otwarta.ccc 27.09.2021
Notowania CCC 27.09.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Kolejna emisja obligacji

CCC Shoes & Bags – spółka zależna od Grupy CCC – przeprowadziła emisję 360 obligacji serii A o wartości nominalnej wynoszącej 1 mln zł każda i o łącznej wartości nominalnej wynoszącej 360 mln zł, które zostały objęte w całości przez PFR Inwestycje FIZ, podała spółka. „Inwestor zapłacił CCC S&B pierwszą ratę ceny emisyjnej w kwocie 170 000 000 zł przelewem na rachunek CCC S&B, natomiast druga rata ceny emisyjnej w kwocie 190 000 000 zł została przelana przez inwestora na rachunek escrow i zostanie zwolniona na rzecz CCC S&B po spełnieniu warunków wskazanych w dokumentach emisji” – czytamy w komunikacie.

Obligacje są oprocentowane według zmiennej stopy procentowej, na którą składają się: odsetki półroczne o stałej stopie procentowej, z zastrzeżeniem ich zwiększenia na zasadach określonych w dokumentach dotyczących emisji obligacji oraz odsetki odroczone, o stopie procentowej równej sumie stopy bazowej stanowiącej WIBOR 3m i marży, podano także.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here