Naga MarketsŚrodowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) już za nami. Okazuje się, że mimo kryzysu gospodarczego, spowodowanego wybuchem pandemii koronawirusa, sentyment na giełdzie pozostaje względnie pozytywny. Indeks WIG20, w skład którego wchodzi 20 największych spółek akcyjnych notowanych na warszawskim parkiecie wzrósł dziś bowiem o 1,76%

  • 16 z 20 spółek z WIG20 zyskiwało w środę na wartości
  • 4 z 20 spółek z WIG20 traciło w środę na wartości

CCC liderem wzrostów

Spośród 20 spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 aż 16 zyskiwało dziś na wartości a zaledwie 4 odnotowały spadki. Liderem wzrostów okazała się największa detaliczna spółka obuwnicza w Europie Środkowej i największy producent obuwia w Europie. Akcje CCC podrożały w trakcie środowego handlu aż od 9,04%.

Źródło: Stooq

Akcje CCC wzrosły od początku tygodnia o ponad 27%

Spoglądając na notowania CCC zauważymy, że wskutek trwających od poniedziałku wzrostów akcje spółki podrożały o ponad 27%, co przyczyniło się do pokonania horyzontalnego oporu w wysokości 55 zł. Fakt ten sprawił, że notowania CCC znajdują się obecnie na najwyższym poziomie od 11 marca br. Jeżeli tylko aprecjacja ta będzie kontynuowana, notowania spółki mogłyby dostrzec nawet do 68 zł. Dopiero tam znajduje się bowiem kolejny, istotny opór.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAż 15 spółek z GPW podczas środowej sesji odnotowało roczne rekordy notowań!
Następny artykułTrading na Forex w myśl zasady mniej znaczy więcej – webinar w czwartek o 18:00
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here