Naga MarketsŚrodowa sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych już za nami. Okazuje się, że sentyment na warszawskim parkiecie był dziś dość neutralny. Indeks WIG20, w skład którego wchodzi 20 największych spółek akcyjnych notowanych na GPW wzrósł dziś bowiem o symboliczne 0,04 proc.

  • 13 z 20 spółek z WIG20 zyskiwało w środę na wartości
  • 7 z 20 spółek z WIG20 traciło w środę na wartości

CCC liderem wzrostów

Spośród 20 spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 13 zyskiwał a 7 traciło dziś na wartości. Największe wzrosty dostrzec można było na notowaniach spółki CCC, której akcje zyskiwały w trakcie środowego handlu 4,33 proc. Po czerwonej stronie tego zestawienia wyróżnić należy natomiast Dino, którego akcje spadły o 4,59 proc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Źródło: Stooq

Zaledwie 40 proc. spółek z GPW zyskiwało w środę na wartości

Największe obroty w trakcie środowego handlu odnotowano na akcjach Allegro i CD Projektu. Warto także zwrócić uwagę, że zaledwie 40 proc. spółek notowanych na warszawskim parkiecie zyskiwało dziś na wartości a aż 45 proc. odnotowało spadki. Notowania 15 proc. spółek zakończyły natomiast sesję bez większych zmian.

Źródło: bossa.pl

Akcje CCC najwyżej od lipca br.

Spoglądając na notowania CCC zauważymy, że akcje spółki zakończyły dzisiejszą sesję powyżej 62 zł, co jest najwyższym poziomem od drugiej połowy lipca. Licząc od październikowych dołków wzrosły one już o ponad 74 proc. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie oczekiwać moglibyśmy przetestowania poziomu 65 zł.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł5 spółek odnotowało rekord notowań w środę. PlayWay zyskał na zamknięciu aż 6,2%!
Następny artykuł4 sposoby na przebicie się przez ścianę błędów, które cię powstrzymują – Nial Fuller
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here