Naga MarketsCCC już blisko psychologicznych 100 zł. Sukces aplikacji mobilnejKurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, rósł podczas wczorajszej sesji o około 3,05%. Akcje drożały o 3,20 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 108,30 zł. Jest to dobry wynik na tle tracącego wczoraj 0,38% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy podwyższonych obrotach. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 108,10 zł. Była to kolejna słaba sesja, która sprowadza kurs na nowe minima. W sumie od początku spadków, czyli od stycznia 2018 roku, kurs nurkuje już o około 65%.


Akcje CCC przy kluczowym wsparciu

Notowania spółki zaliczyły mocny i dynamiczny zjazd na nowe tegoroczne minima na początku bieżącego tygodnia. Grudzień rozpoczynamy więc od pogłębienia trendu spadkowego jaki towarzyszy nam od początku roku. Obecnie cena oscyluje w rejonie 105 zł. Spoglądając na wykres z tygodniowym interwałem czasowym, widać że jest to okolica istotnego wsparcia 100-105 zł, także jeżeli chodzi o nieco psychologiczną barierę 100 zł. Brak odbicia po tak dużych spadkach może być jednak oznaką słabości po stronie kupujących. Na razie brakuje solidnych podstaw do odbicia i jednym pozytywem jest to, że z tygodnia na tydzień maleją obroty. Możliwe więc, że z czasem kluczowe wsparcie doprowadzi do choć korekcyjnego odbicia. Końcówka roku może przynieść dobre informacja dotycząc sprzedaży, po za tym warto pamiętać o sprawdzających się co jakiś czas efektach giełdowych jak rajd świętego Mikołaja czy efekt stycznia. Możliwe, że skala przeceny jest już tak duża, z nachodzi czas mocniejszego odbicia.

ccc 5.12.2019
Notowania CCC 5.12.2019

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Ponad 1 milion użytkowników aplikacji mobilnej

W ostatnich dniach spółka poinformowała, że jej aplikacja mobilna ma już ponad 1 milion użytkowników po 8 miesiącach od uruchomienia. W 2020 roku planowane jest udostępnienie aplikacji dla użytkowników na rynkach zagranicznych, na których obecne jest CCC. Polska aplikacja znajduje się także na liście TOP10 aplikacji zakupowych w sklepach Google Play i App Store, korzystaj z niej głównie młodsze osoby. Ponad połowa zakupów w aplikacji CCC generowana jest przez osoby w wieku 18-34 lat.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here