Naga MarketsW ostatnim czasie WIG20 miotany jest przez duże zmiany poszczególnych spółek. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Allegro oraz CD Projekt oraz innym najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Trwa hossa na zachodnich rynkach akcji. Dokąd zmierza główny indeks S&P 500 na Wall Street oraz niemiecki DAX?
  • Polski złoty traci w ostatnich sesjach względem dolara, euro, funta i franka. Co czeka złotówkę w kolejnych tygodniach?
  • Dlaczego Allegro i CDR przykuwają ostatnio sporą uwagę inwestorów?
  • Surowce systematycznie drożeją na początku 2021 roku. Co z ceną miedzi i ropy naftowej?

Te artykuły również Cię zainteresują
Spojrzenie na wszystkie spółki z WIG20

Już 4 marca odbędzie się roczna rewizja indeksu WIG20, być może nastąpią zmiany w składzie jednak to zależeć będzie od wielu czynników, m.in. od tego, jaki dzień będzie brany pod uwagę do obliczeń. Natomiast w samym indeksie w ostatnim roku wiele się zmieniło i to wpłynęło na jego wycenę i zachowanie. Zachowanie na polskim parkiecie jest cały czas silnie skorelowane w kursem złotego.

Polski złoty kontynuuje swoją słabość dobijając do poziomu oporu w okolicach 3,71 zł. Z tych okolic powinien rozpocząć się kolejny ruch spadkowy w kierunku wsparcia 3,66 zł. Jeżeli tak się nie stanie rośnie ryzyko wybicia poziomu 3,77 zł – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara live | biomed lublin | euro online | polski złoty kurs |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here