Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa CCC jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce.

ccc

Spółka zyskała podczas ostatniej sesji minionego tygodnia prawie 4% tworząc razem ze świecą czwartkową formację przenikania hossy. Jest to sygnał o tyle istotny, że powstał w strefie wsparcia i w szerokim trendzie wzrostowym. Kurs znajduje się bowiem w okolicach około 4 letniej linii trendu wzrostowego. Pojawiają się więc szanse na potencjalne podwójne dno, które mogłoby być początkiem końca trwającej od 5 miesięcy korekty. Polecam również szerszą analizę Michała Karpety.

[pullquote]Zarabiaj na spadkach i wzrostach notowań polskich spółek dzięki brokerowi HFT Brokers[/pullquote]

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Vistula zyskała ponad 3% na bardzo wysokich obrotach utrzymujących się podczas końcówki minionego tygodnia. Doszło do wybicia poziomu poprzedniego maksimum przy 2,71 zł. Pokazuje to siłę trendu wzrostowego i otwiera drogę do kolejnego oporu w rejonie 3,25 zł, który wyznaczają wierzchołki z 2009 i 2010 roku. O trendzie wzrostowym informujemy od 13 stycznia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here