Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Grupa CCC jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce.

ccc

Kurs dotarł do poziomu dwóch poprzednich szczytów, które tylko niewiele dzieli od historycznego maksimum (jeszcze wcześniejszy szczyt). Taki poziom może przyczynić się do powstania ruchu korekcyjnego, gdyż spółka zdrożała o ponad 35% w ciągu kilku tygodni odkąd odbiła się od zaznaczonego wsparcia. Nie odbieram spółce szans na pokonanie tej bariery, aczkolwiek myślę, że nie uda się to bez choćby niewielkiej korekty, która może być efektem realizacji zysków przez część graczy.

Monnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej.

monnari

Kurs rósł w ciągu dnia ok. 2%, ale końcówka dnia przyniosła cofnięcie. W efekcie mamy wzrost o o ponad 1%, a świeca pozostawia po sobie delikatny górny cień. Podobnie jak w przypadku CCC, także tutaj może wystąpić efekt realizacji zysków. Moim zdaniem uczynią to jednak gracze o słabszych nerwach, gdyż niewielka korekta i bardzo szybki powrót na szczyt mogą sugerować istnienie presji kupujących na pokonanie tego poziomu.

invest

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here