Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa CCC jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce.

ccc

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas ostatniej sesji minionego tygodnia spółka zyskała ponad 4%. Po części był to efekt poprawy nastroju na szerokim rynku ale także doniesień z konferencji Wall Street w Karpaczu, gdzie prezes spółki podzielił się kilkoma pozytywnymi informacjami dotyczącymi choćby przyszłych wyników firmy, a także potencjalną ekspansją na inny kontynent. Informacje te padły na podatny grunt, gdyż kurs dynamicznie rośnie od końca stycznia. Od strony technicznej nastąpiło wybicie górą z trwającej ostatnio konsolidacji nad przełamaną wcześniej linią bessy i nad wsparciem okolic 160 zł. Przed nami dwa wcześniejsze szczyty, wydaje się jednak, że kurs może zmierzać w kierunku osiągnięcia historycznego maksimum przy 200 zł. O wzrostach informujemy od 1 marca.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

LiveChat jest producentem oraz globalnym dostawcą oprogramowania komunikacyjnego dla biznesu.

livechat

Mocnym akcentem zakończył się tydzień na spółce Livechat, która zyskała 3,8% przy nie najgorszych obrotach. Kurs wybił opór w rejonie 42 zł czyli poziom poprzednich wierzchołków. Tym samym zostało osiągnięte nowe, historyczne maksimum notowań. Nie towarzyszyły temu żadne informacje cięższej wagi, jedynie nieustanne informowanie o stale rosnącej bazie klientów. Wydaje się, że spółka ma szansę na dalsze wzrosty w dłuższym okresie czasu. Poprzednia analiza została opublikowana 25 maja.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułUSD/CAD – na lokalnym wsparciu
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Eurocash
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here