Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa CCC jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce.

ccc

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zanotowała wczoraj kolejną spadkową sesję, tracąc ponad 3% i osiągając kolejne minima. Od początku tygodnia strata przekroczyła już 10%. Po upadku dobrze respektowanej linii trendu wzrostowego nadszedł czas spadków. Wydaje się niemal pewne, że będą one kontynuowane przynajmniej do kluczowego wsparcia w rejonie okrągłych 100 zł. Można więc czekać, aż cena tam się znajdzie co sądząc po dynamice ruchu, nie powinno zająć dużo czasu. Inną możliwością jest zagranie na spadki. Taką możliwość oferuje rachunek u brokera HFT, gdzie na omawianych akcjach można zarówno grać na wzrosty jak i na spadki, co niestety wydaje się być bardziej prawdopodobne.

Działalność Grupy Apator obejmuje projektowanie, produkcję i sprzedaż aparatury pomiarowej oraz aparatury łącznikowej.

apator

Także wykres spółki Apator zaczyna wyglądać coraz gorzej. Wczoraj zanotowana została czwarta z rzędu spadkowa sesja, podczas której cena obniżyła się o 2,3%. Co ważne, naruszony został dołek z listopada ubiegłego roku. Jeżeli na dzisiejszej sesji kupujący nie powalczą o wyciągnięcie dolnego cienia świecy tygodniowej, może to być czytelny sygnał do dalszych spadków. Kolejne ważne wsparcie znajduje się w rejonie 25 zł i to byłby następny cel podaży. Oznaczałoby to kolejne kilkanaście procent spadków.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here