Naga MarketsGrupa CCC jest jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce.

ccc w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres z tygodniowym horyzontem czasowym pokazuje stabilny i długoterminowy trend wzrostowy. Ostatnie odbicie od linii trendu zakończyło dość długi okres korekty i zapoczątkowało na nowy strukturę coraz wyższych dołków i szczytów.

ccc d1

Interwał dzienny niesie trochę sprzeczne informacje, choć mimo wszystko faworyzuje kupujących. Mały problem to widoczne kłopoty z pokonaniem psychologicznej bariery 150 zł. Przy poziomie 130 zł widać małe wsparcie, przy którym mieliśmy podwójne odbicie. Druga fala wzrostów była bardzo dynamiczna. Aktualne spadki wydają się być korektą tego impulsu. O tym, że jest to ruch korekcyjny świadczy słabość widoczna poprzez powolne schodzenie niżej. Korekta dotarła właśnie do 140 zł, gdzie mamy znaczące wsparcie, przy którym możemy spodziewać się odbicia w górę. Jeżeli jednak nie dojdzie do tego i po pewnym czasie wsparcie upadnie, to kolejnej okazji do zakupów należy szukać ponownie przy wsparciu 130 zł lub odrobinę niżej przy linii trendu. Poprzednia analiza spółki została wykonana 4 listopada.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here