Naga MarketsCCC blisko psychologicznego poziomu 100 zł. Będzie skarga na decyzje podatkowe Kurs akcji spółki CCC, najpopularniejszego w Polsce producenta obuwia, spadał podczas wczorajszej sesji o około 1,85%. Akcje taniały o 2 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 105,40 zł. Jest to słaby wynik na tle tracącego wczoraj 0,33% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy niskich obrotach. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 106 zł. Była to kolejna słaba sesja, która sprowadza kurs na nowe minima. W sumie od początku spadków, czyli od stycznia 2018 roku, kurs nurkuje już o ponad 65%.


Akcje CCC testują poziom 100 zł

Trwająca od początku 2018 roku przecena zbliża się już do 70%. To bardzo dużo, a mimo tego nie widać oznak wyhamowania spadków, nie mówiąc już o chęci zainicjowania mocniejszego odbicia. Grudzień rozpoczął się od pogłębienia trendu spadkowego i już niewiele brakuje aby na liczniku wybiła psychologiczna bariera 100 zł. Brak odbicia po tak dużych spadkach może być jednak oznaką słabości po stronie kupujących. Na razie brakuje solidnych podstaw do odbicia i jednym pozytywem jest to, że z tygodnia na tydzień maleją obroty, możliwe że wiąże się to jednak z okresem świątecznym. Na potencjalne odbicie pozostaje nam czekać do nowego roku, która czasami bywa łaskawy dla inwestorów. Końcówka roku może także przynieść dobre informacja dotycząc sprzedaży, po za tym warto pamiętać o sprawdzających się co jakiś czas efektach giełdowych jak rajd świętego Mikołaja czy efekt stycznia. Możliwe, że skala przeceny jest już tak duża, z nachodzi czas mocniejszego odbicia, aczkolwiek zapewne dopiero w przyszłym roku.

ccc 12.12.2019
Notowania CCC 12.12.2019

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

CCC złoży skargę na decyzję podatkową

Wczoraj spółka poinformowała, że Dyrektor Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu utrzymał w mocy negatywną dla spółki decyzję Naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu. Spółka poinformowała w komunikacie, że nie zgadza się z takim wyrokiem i zamierza podjąć dalsze czynności procesowe wnosząc skargę do właściwego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Ponadto, firma podała, że na zobowiązania z tytułu podatku, utworzona została rezerwa finansowa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here