Naga MarketsCavatina Holding zdecydował o emisji obligacji o wartości nom. 56,12 mln złWarszawa, 19.11.2021 (ISBnews) – Zarząd Cavatina Holding podjął uchwałę o wyemitowaniu trzyletnich zwykłych zabezpieczonych obligacji na okaziciela serii F1 o łącznej wartości nominalnej 56,12 mln zł, podała spółka.

“Na podstawie uchwały emisyjnej zarząd spółki postanawia wyemitować 56 120 zwykłych zabezpieczonych obligacji na okaziciela serii F1, o wartości nominalnej 1 000 zł każda obligacja i łącznej wartości nominalnej 56 120 000 zł, po cenie emisyjnej jednej obligacji wynoszącej 980 zł, oprocentowanych według stawki zmiennej: WIBOR 3M + marża w wysokości 800 punktów bazowych w skali roku (z możliwością podwyższenia marży do 1 000 punktów bazowych), o maksymalnym terminie wykupu przypadającym w terminie 36 miesięcy od dnia ich emisji (dalej jako „Obligacje”).Warunki emisji przewidują trzymiesięczne okresy odsetkowe. Wcześniejszy wykup obligacji możliwy na żądanie spółki lub obligatariusza na zasadach wskazanych w warunkach emisji obligacji.

“Środki pochodzące z emisji obligacji zostaną przeznaczone na udzielenie przez spółkę pożyczek na rzecz spółek zależnych emitenta Cavatina SPV 15 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz Cavatina SPV 9 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (jako pożyczkobiorców) w celu przeznaczenia środków na pokrycie części ceny gruntów przeznaczonych pod projekty” – czytamy dalej.

Obligacje serii F1 zostaną zaoferowane przez spółkę w trybie przewidzianym w art. 33 pkt 1 Ustawy o Obligacjach. Przeprowadzenie oferty nie wymaga sporządzenia prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego, podano także.

Grupa kapitałowa Cavatina Holding należy do największych deweloperów powierzchni biurowych działających w Polsce. Zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2021 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wykresy | s&p500 notowania | średni kurs korony islandzkiej | ropa notowania | ten square games akcje | mercator akcje | amica giełda |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here